Service Hotline
+86-755-86524100
Produkty

Kategória produktu

LED podsvietenie displeja

LED podsvietenie displeja

Do 21.storočia, podsvietenie dosiahnuť rýchly vývoj a postupne zapísané priemyselné fáze. Keď to je v porovnaní s CCFL, LED má výhodu samozrejme na úsporu energie. Ako jeden z najdôležitejších príslušenstvo výrobkami z tekutých kryštálov, LED podsvietenie tiež dosiahnuť rýchleho rozvoja s...

Do 21.storočia, podsvietenie dosiahnuť rýchly vývoj a postupne zapísané priemyselné fáze. Keď to je v porovnaní s CCFL, LED má výhodu samozrejme na úsporu energie. Ako jeden z najdôležitejších príslušenstvo výrobkami z tekutých kryštálov, LED podsvietenie tiež dosiahnuť rýchleho rozvoja s novou technológiou a nový produkt prepustený nepretržite. Najmä, má postupne zvyšovať podiel LED (svetlo emitujúca dióda). Niektoré produkty ako notebook, displej zariadenia a TV, ktoré boli použité podsvietenie CCFL (studené katódové žiarivky), sa zmenili na LED podsvietenia od roku 2008.

Podľa pozadie tejto priemyselnej revolúcie, Blaze displej nastaviť LED podsvietenie továreň v provincii Jiangxi, Čína v roku 2014, ktoré najmä poskytuje rôzne vysoký štandard a dlhú životnosť podsvietenie Blaze displej LCD produktov.

V elektronickom priemysle, podsvietenie je akýsi druh svetla, ktorý sa zvyčajne používa pre LCD displej. Rozdiel medzi podsvietenie a predné svetlo je, že podsvietenie svieti z boku alebo zadnej strane, kým predné svetlo svieti z prednej strane. Obaja z nich využíva pre zvýšenie osvetlenie v prostredí nízkych svetelných zdrojov a jas počítačové monitory a LCD displej s podobným spôsobom osvetlenia CRT displeja.

Podsvietenia môže byť akejkoľvek farby; čierne a biele tekutého kryštálu sa zvyčajne používa žlté, zelené, modré a biele podsvietenie. LED podsvietenie môže zlepšiť výkon farebný LCD displej.

Hlavné výhody LED podsvietenie je takto,

1. vysoký jas. Jas nebude padať aj po používané po dlhú dobu. A to má tenšie telo a pekný tvar.

2. mäkké farby, pre dobré oči, keď sa to spojí s LCD panelom

3. energeticky úsporné, šetrné a nízkych žiareniu.


Hot Tags: Podsvietenie LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Vyšetrovanie
Send
Kontaktujte nás
Adresa: 5. poschodie, HSAE Tech budovy, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Čína
Telefón: +86-755-86524100
Faxovanie: +86-755-86524101
E-mailom: info@blazedisplay.com
Blaze Display Technology Co., Ltd.